BM Invest Trade jest nowo powstałą w strukturze firmy organizacją, zajmującą się sprzedażą lub pośrednictwem w sprzedaży materiałów pomocniczych w procesie układania okładzin ceramicznych z największym naciskiem na chemię budowlaną a w przyszłości także materiały wykończeniowe.

Zadaniem BM Invest Trade jest dotarcie do grup decyzyjnych w procesie inwestycyjnym - Architekci, Generalni Wykonawcy, Inwestorzy - dzięki którym można zastosować produkty z grupy produktów będących w ofercie BMI Trade.

www.trade.bminvest.pl

BM Invest ART podejmuje działania, których celem jest adaptacja dzieł plastycznych do przestrzeni architektonicznej, nadając jej bardziej przyjazny charakter.

www.art.bminvest.pl

Aquainvest oferuje kompleksowe systemy służące istotnemu ograniczeniu zużycia wody i optymalizację jej wykorzystania. Naszą misję realizujemy poprzez dostarczanie podmiotom produkcyjnym i usługowym najwyższej jakości indywidualnych rozwiązań i systemów zamkniętego obiegu wody.

aquainvest.com.pl

BM Invest Logistic to efektywne i skuteczne prowadzenie inspekcji eksperckich stanu technicznego regałów magazynowych

www.logistic.bminvest.pl

Wojciech Skubis - Dyrektor Generalny
odpowiedzialny za pozyskiwanie kontraktów. Z wykształcenia architekt.

Piotr Kaczmarek - Kierownik Kontraktu
odpowiedzialny za nadzór nad realizacji podległych mu inwestycji.

Maciej Łabanowski - Kierownik Kontraktu
25 lat, z wykształcenia technik komputerowego wspomagania projektowania, student Wyższej Szkoły Informatyki Zarządzania i Administarcji w Warszawie. Doświadczenie zawodowe rozpoczął w korpusie wojsk inżynieryjnych jako płetwonurek zwiadowca. W ramach działania polskiego kontyngentu wojskowego w Kosowie nabył umiejętności niezbędne do działania w zespole który ma ściśle określony cel. Od kilku lat związany z branżą budowlaną. Dzięki kilkunastu zrealizowanych inwestycji nabył duże doświadczenie z zakresu materiałoznawstwa i technologij potrzebnej do realizacji projektów w budynkach mieszkalnych. Poprzez koordynacje działań, odpowiada za realizację prowadzonych przez BM Invest inwestycji.

OSTATNIE REALIZACJE

Agencja reklamy Kielce: Studio K2